~*4umska*Skola*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*4umska*Skola*~

Evo je nasa 4umska skola! Ovde mozete nauciti nesto sto niste...Saznati nesto sto ne razumete... Ovo mozete shvatiti kao pravu skolu! Jer cete uciti ono sto se stvarno uci! Pa...lepo se zabavite!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Je'l neko dolazi ovde??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~~AnY*Y*ChriS~~
Tek kreces u skolu
Tek kreces u skolu
~~AnY*Y*ChriS~~


Broj poruka : 82
Godina : 25
Lokacija : Sa Anny i Tinkerball u svetu magije...
Koji si razred? : 4.
Kako se zoves? : Tina
Datum upisa : 06.02.2009

Je'l neko dolazi ovde?? Empty
PočaljiNaslov: Je'l neko dolazi ovde??   Je'l neko dolazi ovde?? I_icon_minitimeSre Feb 11, 2009 9:47 pm

Ajde ljudi dodjite ponekad!!!!!PLEASEEE!!NEMAM STA DA PISEM KAD NIKAD NEMA NEW PORUKAAAAAAAA!PLIZZZZZZZZZZZ aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaaaa dosadno dosadno dosadno dosadno Placem... Placem... Placem... Placem... Placem... Ne znam... Ne znam... Ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.com
~*DuLcE*AdMiN*~
Admin
~*DuLcE*AdMiN*~


Broj poruka : 159
Godina : 27
Lokacija : U mom svetu sa RBD!
Koji si razred? : VI
Kako se zoves? : Zana
Datum upisa : 05.02.2009

Je'l neko dolazi ovde?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Je'l neko dolazi ovde??   Je'l neko dolazi ovde?? I_icon_minitimeSre Feb 11, 2009 9:57 pm

Pa ja dolazim!!!!!!!!!!!!!!! I sta cu ja kad nikad ne dolazi niko!!! I kad niko nece da se reguje!!! Lepo ti kazem da sam imala problema sa kompom i d ane mogu da budem tu uvek!!! I uvek neko ima nesto protiv mene!! I odmah neko mora da mi kaze(sad ce to neko da kaze...) da trebam da saljem PM-ove, da vise reklamiram 4um i sve to!! E, pa reklamirajte ga malo i vi!
Nazad na vrh Ići dole
http://school-4um.forumsr.net
 
Je'l neko dolazi ovde??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*4umska*Skola*~ :: ~Welcome~ :: Obavestenja i pravila-
Skoči na: